Referencie

Laura Horváthová, Nové Zámky/ t.č. Perugia , Tal./

"Bola som veľmi spokojná s realitnou kanceláriou Reality Kontakt, hlavne s pánom Ing. Stanislavom Laurom a s p. Mikulášom Maczkóom. Jedným slovom - milí, ochotní a splnili všetko presne tak, ako sme sa dohodli. Pomohli mi vo všetkom. Všetko sme vybavili promptne, aj keď žijem v Taliansku. Odporúčam každému Reality Kontakt Nové Zámky."

Petra Červenková, Nové Zámky

"Ďakujem za rýchle nájdenie prenájmu bytu. Mali ste najväčší výber bytov spomedzi všetkých Rk. "

Katarína Veliská

"Veľká spokojnosť v starostlivosti o klienta, angažovaný prístup a serióznosť. Som príjemne prekvapený a vďačný za vynikajúcu spoluprácu pri vybavovaní kúpy bytu. Predtým som si nemyslela, že kúpa bytu vyžaduje toľko rôznych vybavovaní. Ďakujem p. Maczkóovi a celému týmu jeho kolegov."

Ing. Ladislav Petrík, Dvory nad Žitavou

Chcel by som využiť možnosť, tejto stránky na pridanie referencie a tak vyjadriť môj názor.

Kúpu bytu som realizoval v úzkej spolupráci s pánom Maczkom, ktorému by som sa chcel touto cestou poďakovať za jeho profesionálny a seriózny prístup k celkovému priebehu kúpy od začiatku až do konca.

Ušetril mi strašne veľa energie a času. Neváhal so mnou komunikovať telefonicky, e-mailom, či už SMSkou, čo si myslím, že je v dnešnej dobe dôležité. Stále si našiel na mňa čas a ochotne mi poradil, pomohol, poprípade odpovedal na moje otázky.

Na záver môžem dodať len toľko, že s vašou realitnou kanceláriou som nadmieru spokojný a do budúcna Vám želám veľa úspechov.

Jozef Slávik, Nové Zámky

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii Reality Kontakt za seriózny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho bytu. Túto realitnú kanceláriu vrelo odporúčam každému klientovi. Do budúcna by som sa rozhodol len so spoluprácou s uvedenou realitnou kanceláriou. Čo sa týka profesionálneho prístupu seriózností a promptnosti je na vysokej úrovni. Ešte raz vďaka za ochotu a serióznosť týmu pod vedením pána Maczkó-a.

Alois Obdrášek, Frídek-Místek, ČR

"Prostřednictvim Vaši Realitni kanceláře jsem zakoupil apartmanový byt v Podhajské. Jednání a následná realizace včetně vyřízení právních náležitostí bylo velice korektní. Pokud chcete využit služeb této Realitní kanceláře,doporučuji."

Mária Šelongová, Nové Zámky

" Odporúčam. "

Vždy o krok vpred - Reality KONTAKT

Vždy o krok vpred - Reality KONTAKT
  • Poraďte sa cez telefón
  • Spoľahlivý partner v realitách
  • * Kúpa * Predaj * Prenájom
  • 0910 180 222
  • Byty Prenájom NZ 0948 58 98 08

Pomohli sme už MNOHÝM ľuďom, predať, kúpiť, prenajať, získať, vyriešiť, splatiť, investovať ... Čítajte ďalej...

VIAC INFORMÁCII

Odkúpenie nehnuteľností v N. Zámkoch do 24 hod.

Odkúpenie nehnuteľností v N. Zámkoch do 24 hod.
  • Garsónky,1,2,3,4 izbové byty
  • Nové Zámky
  • Vyriešime:Exekúcie, Nedoplatky
  • Za hotovosť aj do 24 hodín
  • RýchloSpoľahlivoProfesionálne

Vyplatíme DLHY, nájdeme NOVÉ bývanie predáme Vašu nehnuteľnosť a ... budete spokojný/-í - Fair play

VIAC INFORMÁCII