Kariéra

Realitný maklér/ka (Real estate consultant) Miesto výkonu práce: NITRA, KOMÁRNO, TRNAVA a ich okolie; Ponúkaný plat (brutto): dohodou Druh pracovného pomeru: živnosť

RK Reality KONTAKT hľadá ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných, cieľavedomých ľudí s ochotou vzdelávať sa pre našu realitnú kanceláriu. Pridajte sa k nám a spolu dokážeme čo sa Vám doteraz zdalo nemožné, staňte sa samostatným úspešným realitným maklérom prácou s naším softvérom, ktorý používame a podľa našich rád a pokynov od skúsených odborníkov viete u nás dosiahnuť Váš vysnívaný príjem. Ak si myslíte, že teraz je ten správny čas zmeniť svoju profesiu, zobrať svoje príjmy do vlastných rúk a byť nezávislý sme tu práve pre Vás.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je:
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
Administratívna práca v kancelárii, spravovanie svojho portfólia
Návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
Starostlivosť o pridelenú databázu klientov
Vykonávanie obhliadok so záujemcami, fotodokumentácia
Realizácia obchodných prípadov
Komunikácia a obchodné jednania s klientmi

Iné.

Zaujímavá a dynamická práca v príjemnom mladom kolektíve
Štandardné pracovné nástroje: mobil
Motivačné, dynamické provízie
Možnosť profesionálneho rastu
Využívanie firemného softvéru bez Vašich investícií
Flexibilný pracovný čas
Ostatné výhody na osobnom pohovore

AK NEMÁTE PRAX NEVADÍ, MY VÁS ZAŠKOLÍME !!!

Požiadavky na zamestnanca :
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk
Ostatné/iné jazyky výhodou

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Internet (e-mail, www) – expert

Vodičský preukaz
B

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou
- obchodný duch
- lojalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť RK Reality KONTAKT, je realitná kancelária zaoberajúca sa predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností na Slovenskom realitnom trhu. Nepracujeme ako franšíza (neplatíte nám žiadne vstupné, ročné a iné licenčné poplatky). Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec – maklér

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Prenájom, predaj a kúpa nehnuteľností

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite svoj profesný životopis a aktuálnu fotografiu na email: info@reality-kontakt.sk . Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor,

Prosíme, aby nám posielali životopisy len vážni záujemcovia. Spätne kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, nakoľko nie je v našich silách odpovedať úplne všetkým. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa:

Realitná kancelária Reality KONTAKT
M.R.Štefánika 45
940 01 Nové Zámky

www.reality-kontakt.sk

Kontakt

Kontaktná osoba : Mikuláš Maczkó
Tel.: 0910 180 222
E-mail: info@reality-kontakt.sk

TOP PONUKY

SME BLIŽŠIE ku Vám - REALITY Kontakt

  • Prídite na kávu a poraďte sa u
  • Nájdete nás na novej adrese v
  • * Kúpa * Predaj * Prenájom
  • 0910 180 222
  • Byty Prenájom NZ 0948 58 98 08

Pomohli sme už MNOHÝM ľuďom, predať, kúpiť, prenajať, získať, vyriešiť, splatiť, investovať ... Čítajte ďalej...

VIAC INFORMÁCII